PÝTATE SA

Ako nás môžete podporiť?

ALŽBETKA, n. o. ako nezisková organizácia je závislá aj od svojich dobrodincov a darcov. Aby sme tu mohli byť pre tých, ktorí to potrebujú – prostredníctvom našich štyroch zariadení – potrebujeme vašu pomoc. Privítame akýkoľvek prejav vašej priazne:

Duchovná podpora

Uvedomujeme si, že dielo ALŽBETKA, n. o., stojí v prvom rade na Božej milosti, o ktorú treba aj prosiť. Pripojte sa k našim modlitbám za vždy láskavé srdce pre zamestnancov, požehnanú budúcnosť nám zverených detí a starších ľudí, za správne rozhodnutia i za všetko, čo prináša život.

MODLITBA:
Pane, žehnaj naše dielo ALŽBETKA, naše vzťahy, práce i námahy, aby toto dielo bolo Tebe na slávu, nám na radosť a svetu na osoh.

Štedrosť

Radi by sme tým, o ktorých sa staráme, zabezpečili ešte kvalitnejšie a lepšie podmienky  aj pomocou vašej štedrosti.

Vynaliezavosti sa medze nekladú. 🙂

 

2 %

z vašich daní

Pre neziskovú organizáciu sú 2 % z dane dôležitým príjmom. Vďaka tejto vašej podpore pomáhame tým, ktorí to potrebujú.
Budeme vďační, ak sa aj tento rok rozhodnete svojimi 2 % z dane podporiť našu organizáciu, prípadne k tomu pozvete aj ďalších.

Hmotný dar

Ak chcete obdarovať naše deti alebo starších, nám zverených, či prispieť k skvalitneniu našich služieb, možno tak urobiť: zakúpením praktického daru, darovaním trvanlivých potravín, drogérie, ponúknutím zachovalej veci… Kreativite sa medze nekladú. Všetko je však vhodné vopred konzultovať s nami.

Dobrovoľníci

Dobrovoľníci sú pre nás nepostrádateľnou pomocou a darom svojou prítomnosťou a pomocou. Naše deti i starkí ich vždy vítajú radi s otvoreným náručím. Ak v srdci cítite túžbu darovať svoj čas a poslúžiť takýmto spôsobom, budeme vám vďační.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

"Podeľ sa a pomôž"

Môžete nás podporiť aj v rámci projektu potravinovej pomoci s názvom “Podeľ sa a pomôž” v obchodoch spoločnosti LIDL. Organizáciu ALŽBETKA, n. o., možno takto podporiť zbierkou v konkrétnych predajniach na dvoch miestach: v Spišskej Novej Vsi a v Smižanoch. Viac informácií TU.